Ferencváros Televízió csatornája Csatorna információk | TV műsor | off és online elérése | Élő közvetítés Nézőszám: Ajánlja ismerőseinek: Kellemes időtöltést, és jó szórakozást kívánunk! A, Ferencváros televíziója a UPC, DIGI TV és az Aktív1 analóg és digitális kínálatában is szerepel. A digitális csatornakiosztásban a UPC előfizetői az 503-as csatornán, a DIGI TV és az Aktív1 előfizetői pedig a 410 Mhz-n találják meg a HÉTFŐ 00:00 Heti Hírek Ferencvárosból 00:15 Zöld-Fehér hírek 00:25 Heti Portré 00:50 "Csak tükörben... " 01:00 Közös tér 01:15 Ferencvárosi séták 01:25 Kalandorok 01:35 Kultnegyed 02:00 Chaplin szereti a zenét 02:25 KörForgás 02:35 A teljesség felé 02:50 "Csak tükörben... " 03:00 Képújság 06:00 Kérdezze Polgármesterét! 07:00 Heti Hírek Ferencvárosból 07:15 Zöld-Fehér hírek 07:25 Biztonsági Zóna 07:35 Kultnegyed 08:00 Ferencvárosi séták 08:10 Közös tér 08:25 Kalandorok 08:35 Heti Portré 09:00 A teljesség felé 09:15 Körforgás 09:25 "Csak tükörben... " 09:35 Chaplin szereti a zenét 10:00 Fradi TV 10:30 Képújság 13:00 Heti Hírek Ferencvárosból 13:15 Biztonsági Zóna 13:25 Zöld-Fehér hírek 13:35 Ferencvárosi séták 13:45 Közös tér 14:00 Kérdezze Polgármesterét!

▶ 9TV Ferencváros HD TV Nézés Online Stream | Élő közvetítés az Interneten ingyen

Váci Izzó 6 1 2 3 7-9 5 15. Haladás 6 1 2 3 4-9 5 16. Csepel 6 – 3 3 1-9 3 Góllövőlista: 4 gólos: Lovász (PMSC), Dzurják (Ferencváros) 3 gólos: Bácsi (Ú. Dózsa), Turi (PMSC), Handel (Rába ETO), Schmidt (Vasas), Lehota (PMSC)

viasat3 élő

15:00 Kultnegyed 15:25 Heti Portré 16:00 Képújság 17:30 A teljesség felé 17:45 Közös tér 18:00 Kérdezze Polgármesterét! 19:00 Kultnegyed 19:25 Ferencvárosi séták 19:35 Fradi TV 20:00 Heti Hírek Ferencvárosból 20:15 Biztonsági Zóna 20:25 Zöld-Fehér hírek 20:35 Heti Portré 21:00 Körforgás 21:10 Kultnegyed 21:30 Közös tér 21:45 Kalandorok 22:00 Chaplin szereti a zenét 22:30 "Fradimeccs" KEDD-PÉNTEK 00:30 Kérdezze Polgármesterét! 01:30 Heti Hírek Ferencvárosból 01:45 Zöld-Fehér Hírek 01:50 Heti Portré 02:15 "Csak tükörben... " 02:25 Közös tér 02:35 Kultnegyed 03:00 Chaplin szereti a zenét 03:25 Körforgás 03:35 A teljesség felé 03:50 Kalandorok 04:00 Képújság SZOMBAT-VASÁRNAP 22:30 Kérdezze Polgármesterét! 23:30 Fradi TV 23:50 Biztonsági Zóna Ebben a kis leírásban bemutatásra kerül, hogy mi módon lehetséges eltüntetni a külföldön élőknek megjelenő "Ez a tartalom csak Magyarországról érhető el! " üzenetet. 1. lépés: nyissuk meg a weboldalt, majd válasszuk ki a böngészőnket és adjuk hozzá 2. lépés: várjuk meg míg feltelepül 3. lépés: nyissuk meg a linket majd menjünk rá a jobb felső sarokban lévő ikonra és válasszuk ki Magyarországot 4. lépés: várjuk meg míg betölti az oldalt 5. lépés: élvezzük a korlátok nélküli közvetítést 9tv, ferencváros, fradi tv, ftc, hírek, élő közvetítés, online stream, magyar, magyarország, adás, műsor, csatorna, közvetítés, élőben Stream 1 Stream 2 Stream 3 Műsoron Most megy a 9 Televízión Oszd meg másokkal is amit nézel

Hiába a fölény, a Videoton keresztülvitte terveit. Ha a játék szí­nvonala sok kí­vánnivalóvalót is hagyott maga után, az első, jórészt taktikai jellegű csatározással eltelt 45 perc után összességében mozgalmas rangadót ví­vott a két együttes. A második félidei jobb teljesí­tményükkel a hazaiak rászolgáltak volna a győzelemre, de gól nélkül hiába a mezőnyfölény, és győzni sem lehet. Kaszás Gábor, a Videoton edzője: – A Fradi közelebb állt a győzelemhez, de nekünk is voltak helyzeteink. Úgy érzem, reális eredmény született. Petry Zsolt: – A hangulattal és a légkörrel sokkal nehezebb volt megbirkózni, mint a Fradi támadókkal. Az NB I. állása: 1. Ú. Dózsa 6 5 – 1 9-4 15 pont 2. MTK-VM 6 4 – 2 7-6 12 3. Pécsi MSC 6 3 2 1 15-6 11 4. Ferencváros 6 3 2 1 9-4 11 Vasas 6 3 2 1 9-4 11 6. Bp. Honvéd 6 3 1 2 8-5 10 7. Siófok 6 2 2 2 6-7 8 8. Veszprém 6 2 2 2 3-5 8 9. Videoton 6 2 2 2 3-6 8 10. Rába ETO 6 2 1 3 7-5 7 11. DVSC 6 1 3 2 3-5 6 12. Tatabánya 6 2 – 4 3-6 6 13. Békéscsaba 6 2 – 4 4-8 6 14.

Döntetlen lett a labdarúgó NB I csúcsrangadója, a Felcsúton megrendezett találkozón Marko Scsepovics tizenegyesgóljára az egy kivétellel minden helyzetét elrontó Marco Djuricin válaszolt a hajrában. Jó hangulatban kezdődött a találkozó, de nem volt telt ház (Fotó: Hegedüs Gábor) LABDARÚGÓ NB I 10. FORDULÓ Videoton–Ferencváros 1–1 (Scsepovics 53. – 11-esből, ill. Djuricin 83. ) ONLIVE KÖZVETÍTÉS, ÉRDEKESSÉGEK, STATISZTIKÁK ITT! A legfrissebb magyar vonatkozású átigazolási hírekről itt olvashat! Az NB I-es csapatok összes átigazolását itt találja meg! Az NB I-es csapatok felkészülési meccsei MLSZ-pénzek, légiósok, tévé, kupaindulók – top 10 NB I-es tudnivaló Melyik csapat hol játszik? Mennyiért mehetünk Fradi- vagy Újpest-meccsre? – futballtérkép ÁTVARIÁLT KEZDŐK, SOK LÖVÉS GÓL NÉLKÜL Volt meglepetés mindkét oldalon a kezdőcsapatban, kezdjük a "hazaiakkal", a Felcsúton szereplő Videotonnál Filipe Oliveira helyére az alapvetően középső középpályás Varga József került a jobb szélre, a védelem közepén pedig Fejes Andrást Fiola Attila váltotta – mindkét új igazolásnak ez volt az első kezdése a Vidiben az NB I-ben.

1. Élő
  2. Ferencváros videoton élő közvetítés
  3. Élő adás

Élő adás

Agresszívan kezdő Vidi, 15 perc után felébredő Fradi, Félidei büfé malőr. Jól kezdő Fradi hosszúra bejátszott gól, kihagyott Isael büntető. Győzelem! FTC, Ferencváros, Meccs Elemző, Fradi, Videoton, Meccs Elemző Különkiadás!, OTP Bank Liga, Meccs Elemző Különkiadás, OTP Bank Liga) Vége, Meccs Elemző Különkiadás! (Ferencváros - Videoton, Fehérvár, Ferencváros - Videoton Videó jelentése. Mi a probléma? Szexuális tartalom Erőszakos tartalom Sértő tartalom Gyermekbántalmazás Szerzői jogaimat sértő tartalom Egyéb jogaimat sértő tartalom (pl. képmásommal való visszaélés) Szexuális visszaélés, zaklatás Kérjük, add meg e-mail címed, ahol fel tudjuk venni veled a kapcsolatot. E-mail címed:... Jelentésed rögzítettük. Hamarosan intézkedünk.

A vendégeknél eltiltás miatt nem játszhatott Cristian Ramírez, és bár arra lehetett számítani, hogy Leandro húzódik ki a bal oldalra, és bekerül Oliver Hüsing, de utóbbi még a keretben sem kapott helyet. A megoldás az lett, hogy Emir Dilaver játszott a bal oldalon, Lovrencsics Gergő pedig jobb-bekként kezdett. Ugyanakkor hamar át kellett variálnia a csapatát Thomas Dollnak, mivel Böde Dániel megsérült (a hasfala fájdult meg, de az Újpest ellen valószínűleg játszhat), helyette Vladan Csukics állt be, így Marco Djuricin lett a csatár, Nagy Dominik pedig a balszélső. Rossz jel a Fradinak, ha egy rangadó közben elveszti Bödét, amikor legutóbb ilyen történt, az Újpest elleni derbin elszenvedte első bajnoki vereségét a Groupama Arénában. Bernd Storck szövetségi kapitány és Orbán Viktor miniszterelnök Még mindig az összeállításokat tekintve érdekes volt, hogy mindkét oldalon szerepet kapott egy-egy légiós támadó, aki egyelőre nem sokat mutatott, Marko Scsepovics, illetve Marco Djuricin, utóbbi az első félidőben szokásához híven minden helyzetét elrontotta, előbbi pedig elfoglalta Feczesin Róbert helyét – és sok veszélyt nem jelentett a szünetig.

élő

Videoton - Ferencváros 3-2 1992. 10. 21. Székesfehérvár, Sóstói stadion 18. 000 néző 0-1 Lipcsei Peti 16' 0-2 Balogh "Torony" 20' 1-2 Horváth Feri 58' 2-2 Németh Zoltán 61' 3-2 Horváth Feri vagy Telek "Manci" (öngól) vagy Balogh "Tonó" (öngól) 62' Видео Videoton - Ferencváros 3-2 1992/93 канала Showmavideo Показать Информация о видео 12 июня 2010 г. 15:52:38 00:05:17 Похожие видео

Megtette viszont Danko Lazovics és Géresi Krisztián, a szerb távoli lövése nem volt rossz, a magyar pedig szép támadás végén hibázott. A másik oldalon Gera Zoltán és Csukics lövése kerülte el kevéssel a kaput, vagyis nem született gól az első 45 percben. "KELL EGY VIDI-TIZIGÓL! " A szünetben cserélt is Henning Berg, érkezett Oliveira Pátkai Máté helyett, így Varga József visszakerült eredeti helyére. Ám a vezetés megszerzését nem a nagy nyomásnak, hanem egy kontrának köszönhette a Videoton – teljesült a szurkolók óhaja, jött ("tiziből") a Vidi-gól. A székesfehérváriak kontrája végén Géresi Krisztián harcosabb volt Michal Nalepánál a bal oldalon, a hosszút vette célba, ám Dibusz Dénes védett, a kipattanó után Géresi elesett Leandro mellett, a játékvezető pedig tizenegyest ítélt, amelyet Scsepovics értékesített (1–0). Djuricin (jobbra) nagy nehezen betalált (Fotó: Hegedüs Gábor) DJURICIN CSAK BELŐTTE Néhány perccel később Lazovics eldönthette volna a meccset, fejese azonban mellé ment. A 68. percben Djuricin rontott megint ordító helyzetben, ezúttal a csereként beálló Rju Szung Vu beadása után.

A vendégcsapat védői és középpályásai kifogástalanul,, harmonikáztak,, í­gy azután a szí­nes támadásépí­tésükről közismert ferencvárosi középpályások tétlenségre voltak kárhoztatva. Csak próbálkozgattak, í­gy a hazai csatárok nem nagyon kaptak tőlük használatra érdemes átadásokat. A 27. percben megszólalt a ferencvárosi szurkolók füttykoncertje, jött a lelátóról az a tanács is Rákosi Gyula edzőnek, hogy sürgősen cserélje le Kincsest. A 29. percben Szeibert egy akcióból két óriási lövéssel tette próbára Petryt. Az ifjú fehérvári kapus egyik védése szebb volt, mint a másik. Fordulás után, az 51. percben Szeibert cseles, alaposan megcsavart szabadrúgása a lécről pattant vissza, majd négy perc leteltével, egy szöglet utáni óriási tüzijáték végén Páling 7 méteres fejesét fogta Petry. Rohanós volt a játék, de a szí­nvonal cseppet sem javult, vagy legalábbis nem sokat. A Videotonon látszott, a döntetlen megőrzése jelenti vágyai netovábbját, bár a 69. percben Takács csaknem öngólt vétett. A 73. percben Páling éles szögből, jobbról óriási erővel telibe találta a felső kapufát.

Friday, 21-Jan-22 09:45:18 UTC